MĘSKI NASZYJNIK KORALIKI MATOWEGO LABRADORYTU

189 

Dostępność:Brak w magazynie

SKU: WA655SS Kategorie: Tag:

Naszyjnik z szarych, matowych kulek labradorytu z błyszczącymi elementami. Wykonany z antyalergicznej stali szlachetnej 316L. Stonowany, lecz niebanalny dodatek dla mężczyzn lubiących modę i niebojących się eksperymentować i łączyć nieoczywsite dodatki. 

-naszyjnik stal szlachetna 316L

-kamień: naturalny, szary, matowy labradoryt

-średnica kamienia: 6 mm

-długość: 55 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długośći)

AMULET OCHRONNY
Labradoryt nazywany jest poetycko “Świątynią Gwiazd”. Jest mistycznym kamieniem ochronnym, który czerpie energie zarówno ze Słońca jak i z Księżyca. Jest kamieniem, który zamienia lęki, stres i stany depresyjne w entuzjazm, pomaga odzyskać wiarę w siebie i otworzyć się na swoją duchowość. Przyciąga inspiracje i rozjaśnia nasze myśli.
Uważany jest za kamień, który pozwoli nam otworzyć się na nasze wnętrze, dokonać dokładnej analizy naszych potrzeb i przemyśleć nurtujące zagadnienia. Wzmacnia siłę woli i poczucie własnej wartości. Jest symbolem ruchu cyklicznego, dzięki czemu pomoże nam odnaleźć swoje miejsce we wszechświecie. Działanie labradorytu wpływa również na wyostrzenie się intuicji, pobudza do kreatywnego myślenia. Uchroni Cię od złych wpływów, pomoże rozpocząć nowy etap i spojrzeć w głąb siebie.

Marka

Surowiec